Toome looduse Teile lähemale

Olles tõdenud, kui paljusid inimesi huvitab toataimede mitmekülgne maailm, sai alguse idee luua ettevõte, mis aitab inimestel kujundada enda ümber nii kodus kui tööruumides rohelisemat ja elutervemat keskkonda. 

Rohestuudio idee autor ja ettevõtte looja, meie taimespetsialist Evelin on alati positiivne, suurepärane suhtleja ning ideest teostuseni pühendunud tegija.

Taimed on alati olnud tema suur kirg ja edasiviiv jõud.

Sageli jagab ta oma teadmisi ja annab nõu taimede kohta nii oma tuttavatele kui  klientidele, tehes seda suure entusiasmi ning hoolega.

Evelin on üle 20 aasta tegelenud nii toataimede ostu-müügi, hoolduse kui ka sisehaljastuse projektidega. Lisaks on ta kujundanud taimede väljapanekuid ning läbi viinud erinevaid toalillede hooldamisalaseid koolitusi.

On väga eriline näha, kuidas ümbritseva kujundamine taimedega paneb inimestel silmad särama ja annab ruumidesse uue hingamise. Usume, et just taimed loovad ja tekitavad keskkonna, kus me igapäevaselt soovime üha rohkem viibida. (Evelin Maide)

Võta meiega ühendust ja muudame koos Sinuga sind ümbritsevad ruumid rohelisemaks ning kaunimaks!

Tagasiside

kliendid räägivad

Maria Mettas

Elukutselise keraamikuna ei ole mul aega minna süvitsi taimede hingeelusse, kuid soov ennast lilleiluga ümbritseda on suur. Evelin on aidanud valida TaevaniMaani meistrikotta lopsakaid ja kauneid taimi lähtudes nii ruumi eripärast kui võimalustest. Lisaks sisehaljastusele valime koos Eveliniga igal kevadel välja kauneimad ja trendikamad taimed terrassile ja amplitesse. 

Mulle meeldib tema personaalne ja professionaalne lähenemine ning laiapõhjane teadmiste pagas.

Ülle Lichtfeldt

Kui minu käest küsitaks, mis lill oleks Evelin, ma vastaksin – roos, lillede kuninganna! Evelin armastab lilli ja lilled teda. Taimed, mida ta puudutab, lähevad kasvama ja puhkevad õide, selle kohta öeldakse – head käed! Evelinil on väga peen ja tundlik maitse, seda kõiges.